Kosár
A kosár üres
Különleges ajánlataink
ABUS ORYDE ST 2250 váztáska
10.790 Ft8.090 Ft-2.700 Ft2 db raktáronVáztáska szabadidős és mindennapi használatra. Praktikus pánt a könnyű fogásért. 1,8l tárolókapacitás.TOPEAK POCKET ROCKET minipumpa
13.900 Ft7.990 Ft-5.910 Ft8 db raktáronKönnyű alumínium mini pumpa, országútisoknak. Megerősített műanyag fej, és csúszásgátlós műanyag markolat segíti a kényelmesebb pumpálást. Praktikus Topeak kerékpárkiegészítők a Bringalandnál.BBB BHP-183 kormánycsapágy szerviz kiszerelésben CrMO (ár/db)
3.390 Ft2.890 Ft-500 Ft9 db raktáronBBB BFD-21F ROADPROTECTOR első sárvédő
6.290 Ft3.390 Ft-2.900 Ft4 db raktáronElegáns első sárvédő országúti kerékpárokhoz. Remekül véd a víz és a szennyeződés ellen. Könnyű gyorskioldó rendszer. A sárvédő levételekor csak az alig észrevehető kis fémrész marad a kerékpáron. Kompozit anyag.FULCRUM RACING 400 DB 2WF-R Celeste kerékszett HG
161.900 Ft1 db raktáronA 34 mm-es közepes profilnak köszönhetően az új Racing 400 DB kerekek tökéletes egyensúlyt teremtenek az aerodinamika, a menetstabilitás és a sokoldalúság között. Ideálisan használhatók az emelkedőkön anélkül, hogy feláldoznák a stabilitást, amint a sebesség megnő a lejtőkön. Apropó, ezeket a kerekeket választotta a Cofidis csapata az edzésekhez.
A 2018-as modellhez képest az új változat alumínium felni profilját CNC megmunkálással könnyítették meg, a felni belső szélessége pedig 19 mm-re nőtt (az előző modell 17 mm széles volt), így könnyedén elférnek rajta a 25 mm-es gumik is. A kerekek 2 Way Fit technológiával is rendelkeznek a peremes és a tubeless felhasználáshoz (a tubeless szalag felszerelve és a szelepek mellékelve).