Kosár

Kép Név Egységár Mennyiség Összeg
TREEFROG Taxi táblatartó
Méret: Egyméret
Szín: Black
54.900 Ft
54.900 Ft
Bruttó végösszeg 54.900 Ft
Várható szállítási költség 1.490 Ft -tól
A kupon beváltására a pénztárban van lehetőség

Különleges ajánlataink

  • CASTELLI ESSENZA rövid ujjú mez

    55.900 Ft 38.900 Ft
    -17.000 Ft
    2 db raktáron

    A klasszikus szabásvonal természetes szálakkal és a modern teljesítmény az Essenza mezben találkozik. A poli/gyapjú anyag olyan könnyű, mint egy modern szintetikus anyag, de nagyszerű nedvességelvezetéssel, természetes megjelenéssel és textúrával rendelkezik. A logók hímzettek, a fém cipzárhúzók és még a belső gumik is a mezszövethez illő színűek. Ez egy klasszikus megjelenésű versenymez, és tökéletesen illik a Premio rövidnadrághoz.

    Prémium szintű, nyári súlyú, gyapjúkeverékből készült mez.

  • CASTELLI SALITA Bordeaux/Purple/Orange L női rövid ujjú mez

    33.900 Ft 23.900 Ft
    -10.000 Ft
    RENDELHETŐ
    A Salita mez a versenymezek technikai jellemzőit veszi át, de nem versenyzői szabású, és nagyszerű grafikával rendelkezik, amely kiemel téged a következő túrádon.
  • SHIMANO RP2 cipő

    38.890 Ft 12.990 Ft
    -25.900 Ft
    1 db raktáron
    Jellemzők:

    - 3 tartós tépőzár osztja el a szorítóerőt a lábfej felső részén
    - Az aszimmetrikus pánt csökkenti a terhelést a lábfej legmagasabb pontján
    - Fokozottan párnázott nyelv a nagyobb kényelemért
    - Optimális pedálozási hatékonyság és kompatibilitás
    - Könnyű, üvegszál erősítésű nylon talp
    - Beltéri kerékpározásra is alkalmas, SPD és SPD-SL stoplival kompatibilis
    - Teljesítménycentrikus sarokkialakítás
  • 3T EXPLORO ULTRA GRX 1x12 kerékpár

    1.599.000 Ft 1.199.000 Ft
    -400.000 Ft
    2 db raktáron
    A 3T Ultra GRX 1x12 700c egy prémium gravel kerékpár, amelyet a gyors haladás és a technikás terepek leküzdésére terveztek. A váz egyenirányított karbon anyagból készült, és akár 46 mm-es 700c gumiabroncsokat is befogad, így kiválóan alkalmas változatos terepviszonyokhoz.​
    Főbb jellemzők:
    - Aerodinamikus kialakítás: A 60 mm széles alsócső és a kompakt koronájú villa optimalizálja a légáramlást, csökkentve az ellenállást. ​
    - Egyszerű karbantartás: A külső kábelvezetés és a 27,2 mm-es kör keresztmetszetű nyeregcső lehetővé teszi a dropper vagy rugós nyeregcsövek használatát. ​
    - Meghajtás: Shimano GRX 1x12 rendszer, 40T lánctányérral és 10-51T kazettával, biztosítva a széles áttételtartományt. ​
    - Fékek: Shimano BR-RX400 hidraulikus tárcsafékek 160 mm-es rotorokkal, megbízható fékezést nyújtanak minden körülmények között.
    - Kerekek és gumik: Fulcrum Rapid Red 900 700c kerekek, Pirelli Cinturato Gravel M 700x40 mm-es gumiabroncsokkal, amelyek tubeless kompatibilisek.
    - Komfort és irányítás: 3T Superergo Pro kormány, Apto Stealth stucni és Selle Italia Model X Superflow nyereg biztosítják a kényelmet és a precíz irányítást.
    A 3T Ultra GRX 1x12 700c ideális választás azok számára, akik egy sokoldalú, gyors és megbízható gravel kerékpárt keresnek, amely kiválóan teljesít különböző terepviszonyok között.​
  • EFFETTO MARIPOSA VITAMINA CL tubeless tömítő por

    6.990 Ft 4.500 Ft
    -2.490 Ft
    16 db raktáron
    Vitamina CL is a sealant additive, made to mix with Caffélatex sealant. Added directly inside the tyre to Caffélatex, V-CL increases the maximum repairable puncture size, while reducing repairing time and pressure loss.

    - Vitamina CL helps Caffélatex fix bigger punctures, faster, with lower pressure loss
    - Race-day performance on demand
    - The mixing happens directly inside the tubeless tyre
  • CASTELLI FREE AERO RC kantáros rövidnadrág

    71.900 Ft 49.900 Ft
    -22.000 Ft
    RENDELHETŐ

    A Free Aero RC Pro Bibshort a legjobb versenynadrágunk, ami azt is jelenti, hogy még akkor is őrülten kényelmes, ha soha nem teszel fel rajtszámot. Mondhatjuk, hogy az elmúlt 15 évben ezen a rövidnadrágon dolgoztunk. Ennyi idő telt el azóta, hogy az eredeti Free Aero Race Bibshortot először bemutattuk, kezdetben mint a legjobb versenynadrágunkat. Azóta három Tours de France, három Giro d'Italia, San Remo, Roubaix, Liege és Lombardia győzelmet aratott, de a Castelli történetének legkelendőbb terméke is lett, mert egyszerűen szólva ez az a short, ami mindenben jó. 
    A koncepció nagyon egyszerű: kezdd a legjobb betéttel, amit tudunk, hogy hogyan lehet elkészíteni, vedd körül egy jó izomtömörítésű, támogató shorttal, majd távolíts el minden mást, ami nem feltétlenül szükséges. Szabadnak érzed magad a panelek és a varratok csökkentett számának köszönhetően. Valójában a rövid résznek csak 5 panelje van, szemben az előző generáció 10 paneljével. A Progetto X2 Air varrás nélküli üléspárna további finomításainak köszönhetően szabadnak érezheted magad. A két sűrűségű hab és a zselés párnák progresszív csillapítást biztosítanak, míg a különálló Skin Care réteg puha és rugalmas, hogy a bőröddel együtt mozogjon. Szabadnak érzed magad a legminimálisabb nadrágszíjnak köszönhetően, amit valaha láttál rövidnadrágban, beleértve a nyitott szövésű pántokat a maximális légáramlás érdekében. Ez az első olyan csúcskategóriás rövidnadrág, amelynek nincs szüksége semmiféle paszományra a lábszár végén, hogy a helyén tartsa a nadrágot. Ennek a kidolgozásához 28 prototípusra és az eddigi legkiterjedtebb tesztprogramunkra volt szükség, és ez eredményezi a legkényelmesebb lábvéget, amit valaha készítettünk. A Forza 2 anyag 32% Lycra®-t tartalmaz, magas modulusszal a kivételes izomtámogatás és a megfelelő mennyiségű kompresszió érdekében. A hátoldalon fényvisszaverő csíkozás található. És minden logó szublimációs nyomtatással készült, így soha nem hámlik, repedezik vagy fakul ki.

    A kényelem és a sebesség tökéletes keveréke. A legmagasabb szintű versenyzéshez tervezték, ami egyben rendkívül kényelmessé is teszi minden versenyző számára legyen az bármilyen út.

Az oldal tetejére
Close menu
Weboldalunk használatával jóváhagyod a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.Ezzel segíted a munkánkat!
FOGYASZTÓ BARÁT
222 szavazat

bringaland.hu
© Fogyasztó Barát
ELLENŐRZÖTT WEBÁRUHÁZ
Fogyasztó Barát Tanúsítvány
bringaland.hu
A tanúsítvány adatait naponta ellenőrzi a Fogyasztó Barát
Legutóbb ellenőrizve: 2025.06.13.

A webáruházat üzemeltető cég valós
Cégnév
Bringaland Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Székhely
2049 Diósd, Vitéz utca 12.
Adószám
14671085-2-13
Cégjegyzékszám
13-09-126928
Képviselők
Firnstál Gábor ügyvezető (vezető tisztségviselő)
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

Nem áll cégbírósági eljárás alatt
Csődeljárás
Nincs
Felszámolási eljárás
Nincs
Végrehajtás
Nincs
Végelszámolás
Nincs
Kényszertörlés
Nincs
Büntetőjogi intézkedés
Nincs
Megszüntetési eljárás
Nincs
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból

NAV státusza aktív
Adószáma érvényes
Az adószám NEM szerepel a NAV szankciósan törölt listáján
Szerepel a NAV Megbízható adózó listáján*
A fenti adatokat naponta ellenőrizzük a NAV és a közhiteles állami nyilvántartásból
* A NAV negyedévente teszi közzé ezeket az adatokat

A Fogyasztó Barát webáruház közösség tagja
Naprakész jogszabálykövető ÁSZF - hatályos: 2025-03-21
Naprakész jogszabálykövető Adatkezelési tájékoztató - hatályos: 2025-01-31
Naprakész jogszabálykövető Elállási nyilatkozat - hatályos: 2025-01-31
A Fogyasztó Barát tanúsítja, hogy ez a webáruház 2024. január 30. óta folyamatosan használja a jogszabálykövető vásárlói tájékoztató rendszert.

Valós vásárlói értékelésekkel rendelkezik
4.9/5
222 szavazatból
4.9
Áttekinthető
4.9
Ajánlott
5
Informatív
5
Elégedettség
I
István 5
2025.03.07.
Gyors, problémamentesen kiszállítás, jó áron.
TK
Tóth Kornélia 5
2024.07.21.
Személyes átvétel volt, ajándékkártyás fizetéssel. Minden a legnagyobb rendben volt, nagyon kedves volt az eladó fiatalember.
h
halmavanszki6711@gmail.com 4.5
2024.05.16.
Az egyik leg jobb bolt! Ha nem a legjobb!
NG
Nagy Gábor 5
2024.05.14.
Mindig a boltban vettem át a rendelt termékeket mert fantasztikus a hangulat, jó és hozzáértő a kiszolgálás.
Nagyon kedvesek az eladók főleg Viki és Áron a két kedvencem.
Mindenkinek bátran ajánlom a személyes átvételt és nézelődést a boltban mert nagyon felszerelt modern és nagy az árukészlet.
T
T_Petya 5
2024.05.13.
A termékkel, és a WEBshop-pal is tökéletesen elégedett vagyok.
A megrendelés leadását követő napon már a kezemben is volt a csomag.