Kosár
A kosár üres
Különleges ajánlataink
BIANCHI 23 IMPULSO ALLROAD GRX 810 2x11sp 57 IP kerékpár
1.099.000 Ft949.900 Ft-149.100 Ft1 db raktáronFELHASZNÁLÁS Sokoldalú kerékpárosok. Különböző élményekhez: közút, ösvények és földút. AJÁNLOTT TEREP Aszfaltozott és burkolatlan utakon, 15 cm-nél kisebb ugratókkal.CASTELLI ENTRATA Black M szivacsbetét és kantár nélküli hosszúnadrág
35.900 Ft21.990 Ft-13.910 Ft1 db raktáronAz Entrata Thermal nadrág a kantáros változattal megegyező teljesítményt nyújt, csak a mellpánt és az üléspárna nélkül. Értékelni fogod a puha, szálcsiszolt fleece Thermoflex anyag luxus melegét és nyúlékonyságát, valamint a minimális varratok kényelmét. Ez minden, amire szükséged van ahhoz, hogy kényelmesen élvezhesd a száraz téli túrákat.
Hordd egy bibshort fölött, ha szereted a szűk/rövid kétrétegű rendszert. Ezt egy nagyszerű futónadrágként is használhatod hideg körülmények között.
PRO VIBE 110mm 10 fokos országúti kormányszár
46.990 Ft29.900 Ft-17.090 Ft1 db raktáronA PRO Vibe kormányszár anodizált AL7075 aluötvözetből készül és integrálja a Di2 rendszert. Integrált kupakkal és könnyű titán csavarokkal egészül ki.PRO VIBE AERO SUPERLIGHT CARBON 420mm országúti kormány
172.990 Ft149.000 Ft-23.990 Ft1 db raktáronA PRO Vibe Aero Superlight kormány könnyű felépítéssel és teljesen belül vezetett bowdenezéssel kínálja a legjobb teljesítményt. A pillekönnyű UD T800 és M4075 MH karbon anyag és a kompakt forma által lesz a 38 cm széles darab mindössze 230 grammos. A szuperkönnyű súly mellett sincsen kompromisszum: a kormány felső része aerodinamikailag kedvező formájú, és teljesen integrálható Di2 rendszerrel, vagy bowdenekkel a kormányon belül.CASTELLI SOLARIS női top
31.900 Ft21.900 Ft-10.000 Ft1 db raktáronHosszú vagy akár közepes hosszúságú bringázáshoz sem ajánljuk teljes napsütésben, de ennek ellenére ez a legjobb választás esti bringázáshoz a legforróbb nyári napokon, vagy ha megpróbálod kiegyenlíteni a barnaságodat. A felső elöl körbefutó kialakítású, a mellrész alatt rugalmas pánttal, de racer hátú kialakítással sok sportmelltartóval jól működik. A Softlex anyag rugalmas, így remekül illeszkedik, és hátul 2 zseb található.3T EXPLORO ULTRA GRX 1x12 kerékpár
1.599.000 Ft1.199.000 Ft-400.000 Ft2 db raktáronA 3T Ultra GRX 1x12 700c egy prémium gravel kerékpár, amelyet a gyors haladás és a technikás terepek leküzdésére terveztek. A váz egyenirányított karbon anyagból készült, és akár 46 mm-es 700c gumiabroncsokat is befogad, így kiválóan alkalmas változatos terepviszonyokhoz.
Főbb jellemzők:
- Aerodinamikus kialakítás: A 60 mm széles alsócső és a kompakt koronájú villa optimalizálja a légáramlást, csökkentve az ellenállást.
- Egyszerű karbantartás: A külső kábelvezetés és a 27,2 mm-es kör keresztmetszetű nyeregcső lehetővé teszi a dropper vagy rugós nyeregcsövek használatát.
- Meghajtás: Shimano GRX 1x12 rendszer, 40T lánctányérral és 10-51T kazettával, biztosítva a széles áttételtartományt.
- Fékek: Shimano BR-RX400 hidraulikus tárcsafékek 160 mm-es rotorokkal, megbízható fékezést nyújtanak minden körülmények között.
- Kerekek és gumik: Fulcrum Rapid Red 900 700c kerekek, Pirelli Cinturato Gravel M 700x40 mm-es gumiabroncsokkal, amelyek tubeless kompatibilisek.
- Komfort és irányítás: 3T Superergo Pro kormány, Apto Stealth stucni és Selle Italia Model X Superflow nyereg biztosítják a kényelmet és a precíz irányítást.
A 3T Ultra GRX 1x12 700c ideális választás azok számára, akik egy sokoldalú, gyors és megbízható gravel kerékpárt keresnek, amely kiválóan teljesít különböző terepviszonyok között.