Kép: | Név: | Szín: | Méret: | Elérhetőség: | Ár: | Cikkszám: | Kosárba |
RUDY PROJECT NYTRON White Matte S-M sisak
|
White
|
1 db raktáron
|
|
HL770011
|
|
||
RUDY PROJECT NYTRON Red Comet S-M sisak
|
Red Comet
|
1 db raktáron
|
|
HL770111
|
|
||
RUDY PROJECT NYTRON Red/Black Matte S-M sisak
|
Red/Black
|
1 db raktáron
|
|
HL770021
|
|
||
RUDY PROJECT NYTRON Pink Fluo-Black S-M sisak
|
Pink Fluo-Black
|
S-M
|
1 db raktáron
|
|
HL770091
|
|
|
RUDY PROJECT NYTRON Meta-Black S-M sisak
|
Meta-Black
|
RENDELHETŐ
|
|
HL770081
|
|
||
RUDY PROJECT NYTRON Black Matte L sisak
|
Black
|
L
|
1 db raktáron
|
|
HL770002
|
|
Paraméterek
Évjárat | 2022 |
Felhasználási terület | Országúti |
Nem | Uniszex |
Típus | Országúti |
Vélemények
Hasonló termékek
CASCO ROADSTER PLUS sisak lencsével
A lekerekített élek és formák, a könnyű alumínium bogárhálóval ellátott nagyméretű szellőzőnyilások és az egyszerűen felpattintható SPEEDmask lencsék kombinációjának eredménye egy formabontóan esztétikus városi fejvédő. A Roadster Plus esetében a finom kesztyűbőr pántrendszer, a két divatos új színben is elérhető SPEEDmask lencse (ocean + sunset) és a többféle egyedi színösszeállítás fokozza az exkluzivitást. A hűvösebb évszakokban pedig akár egy puha téli fülvédővel és egy praktikus esővédő borítással is kiegészíthető. Az alap Roadster modellt pedig egy opcionálisan beszerezhető SPEEDmask lencsével tehetjük még praktikusabbá, mely tökéletes védelmet nyújt az erős napsugarak és a zavaró menetszél ellen. Ezenfelül a SPEEDmask lencse használata dioptriás szemüveg viselését is lehetővé teszi. Az optikailag első osztályú, prémium minőségű lencsék immár hatféle színben kaphatók és saját kezűleg is pillanatok alatt cserélhetők. Mindezek tükrében a Roadster modell mindkét verziója tökéletes választás minden divatorientált városi kerékpárosnak, aki egy jellegzetes megjelenésű, kényelmes fejvédőt keres a mindennapokra és aki örömét leli az ötletes kiegészítők nyújtotta lehetőségekben.
Német tervezés és minőség a maximális biztonság érdekében -- Casco fejvédők a Bringaland kínálatában.
CASCO SPEEDairo 2 RACE White Structure M sisak
SPEEDairo 2 RACE - verhetetlen teljesítmény maximális hűtéssel és aerodinamikával
Különbség a normál SPEEDairo2-hez képest = nincs kemény borítás és nincs rovarháló - ezért jobb szellőzés.
A SPEEDairo 2 a hűtés, a kényelem és az aerodinamika optimális szintézisét kínálja. Rugalmasságot biztosít a viselője számára: az egyéni prioritásoktól függően a sisak hűtését a sisak napellenző nélküli kialakítása maximalizálja; a külön megvásárolható SPEEDmaszkkal (lásd a tartozékokat) kombinálva pedig áramlásoptimalizált és huzatmentes, napellenzővel ellátott változatként nyűgöz le. Akár napellenzővel, akár anélkül - a SPEEDairo 2 minden esetben egyedülállóan erős formatervezésű és funkcionális. A teljes felszereltség a belső térben is megtalálható. Összehasonlíthatatlan kényelem a CASCOfit hálónak köszönhetően, amely egyszerre árasztja el az egész fejet hűsítő széllel. A SPEEDairo 2 arra készteti a versenyzőt, hogy semmi másra ne gondoljon, csak a teljesítményére.
RUDY PROJECT EGOS sisak
SPECIALIZED PROPERO 4 MIPS sisak
CASCO SPEEDAIRO 2 sisak (lencse nélkül)
Az új SPEEDairo 2 országúti és triatlon sisak az aerodinamika és szellőzés kombinációjának valódi mesterfoka, mely immár három különböző méretben és akár SPEEDmask lencse nélküli verzióban is kapható. Népszerű elődjéhez képest teljes ráncfelvarráson esett át a vázszerkezet és a felső/hátsó szellőzőnyílások kialakítása is, így minden eddiginél jobb szellőzést és pontosabb illeszkedést nyújt.
Újítás továbbá az innovatívan futurisztikus megjelenést (matt de mégis csillogó) kölcsönző, érdes CASCO struktur felület, mely karcállóságával teszi még ellenállóbbá a fejvédőt.
A hagyományos fejvédőktől eltérően, a SPEEDairo belsejében egy minden egyes fejformához kényelmesen illeszkedő hálót találunk, melynek köszönhetően a fejünk nem érintkezik közvetlenül a sisakkal, így a háló és a sisak közötti részt átjáró hűsítő menetszél folyamatosan biztosítja a maximális szellőzést és a levegő állandó áramlását.
Német tervezés és minőség a maximális biztonság érdekében -- Casco fejvédők a Bringaland kínálatában.
CASCO E.MOTION 2 sisak
Egyszerre divatos és kényelmes városi fejvédő, háromféle színben, olyan finom részletekkel kiegészítve, melyek az elektromos biciklik által felgyorsult nagyvárosi közlekedésben is megfelelő védelmet nyújtanak.
Fokozott tarkóvédelmének, valamint a megerősített vázszerkezetének köszönhetően kiemelkedő biztonság és stabilitás jellemzi, megjelenése pedig kétségtelenül egyedülálló. Az egyedi megjelenés tovább variálható a cserélhető színű, fényvisszaverős MyStyle drótokkal, melyek a közlekedésben fokozzák a passzív védelmet és teljes 360fokos láthatóságot biztosítanak. Elődjéhez képest a legfontosabb fejlesztés egy minden egyes fejformához egyaránt kényelmesen illeszkedő CASCOfit belső háló, melynek köszönhetően fejünk nem érintkezik közvetlenül a sisakkal, így a háló és a fejvédő közötti részt átjáró hűsítő menetszél maximális szellőzést és a levegő folyamatos áramlását biztosítja. A hűvösebb évszakokban egy könnyen felpattintható puha fülvédővel és praktikus esővédő borítással téliesíthető.
Német tervezés és minőség a maximális biztonság érdekében -- Casco fejvédők a Bringaland kínálatában.
CASCO MTB.E 2 sisak
A CASCOfit hálónak köszönhetően elődjéhez képest még jobb szellőzést és kényelmet biztosít a megerősített vázszerkezettel és kiemelt tarkóvédelmi zónával rendelkező, robosztus MTBe 2. modell, mely masszív felépítésével kimondottan a modern E-BIKE bringák által felgyorsult terepkerékpározás szerelmeseinek lett kifejlesztve.
A legfontosabb fejlesztés egy minden egyes fejformához egyaránt kényelmesen illeszkedő belső háló, mely által fejünk nem érintkezik közvetlenül a sisakkal, így a háló és a fejvédő közötti részt átjáró hűsítő menetszél maximális szellőzést és a levegő folyamatos áramlását biztosítja. A CASCO fejvédőktől megszokott prémium sisakkomfortot a megújult Casco Loc Plus pántrendszer, a rendkívül kényelmes CASCOfit hálós illeszkedés és nem utolsósorban az alumínium bogárhálóval ellátott nagyméretű szellőzőnyílások garantálják. Mindemellett az új MTBE modell egy nyolc különböző fokozatban állítható napellenző sildet is kapott, valamint a hideg napokon akár egy puha téli fülvédővel és praktikus esővédő borítással is felszerelhetjük.
Német tervezés és minőség a maximális biztonság érdekében -- Casco fejvédők a Bringaland kínálatában.