Kosár

Kép Név Egységár Mennyiség Összeg
ABUS POWERDOME Goldfish Orange S sisak
Méret: S
Szín: Goldfish Orange
42.831 Ft
47.590 Ft
42.831 Ft
47.590 Ft
A terméket meg tudja rendelni, de az jelenleg nincs raktáron!
Bruttó végösszeg 42.831 Ft
Megtakarítás 4.759 Ft
-
A kupon beváltására a pénztárban van lehetőség

Különleges ajánlataink

  • CASTELLI UNLIMITED ALLROAD rövid ujjú mez

    43.900 Ft 30.900 Ft
    -13.000 Ft
    2 db raktáron
    Új dress code kell a gravel bringázáshoz? Talán, de a kövér gumikkal és a táskákkal megtömött kerékpárokkal egy aero trikó egyszerűen nem mutat jól. De miért kellene lemondanod a teljesítményről és a kényelemről? Ez a koncepció áll az Unlimited Allroad mez mögött: a Castelli legjobb mezeinek minden fontos tulajdonsága benne van, kivéve az aerodinamikát. Először is új anyagot készítettünk a vezető olasz kötőcéggel, a Borginivel. A könnyű anyagnak van egy kis vízszintes csíkozása és puha tapintású. Kiváló nedvességelvezetést és bőséges vízszintes nyúlást biztosít, de korlátozott a függőleges nyúlása, így a zsebek nem lógnak. És az UV-sugarak 98%-át blokkolja. Semleges szabású: a törzs része egyenesebb, a mellkason extra tágas. A dizájn letisztult és technikai, még a mellkasi csík is dombornyomott, hogy tónusos részleteket kapjon. A mez tele van átgondolt részletekkel, mint például a fedett YKK® elülső cipzár, a negyedik cipzáras kulcstartó zseb és a ragasztott, varrás nélküli ujjvégek. 
  • CASTELLI PROLOGO 7 hosszú ujjú mez

    43.900 Ft 30.900 Ft
    -13.000 Ft
    1 db raktáron
    Ezt a hosszú ujjú trikót elsősorban arra tervezték, hogy napvédelmet biztosítson mindenféle extra súly nélkül. A fő anyaga könnyű mikro-piqué poliészter, amely rengeteg légáramlást biztosít, miközben UPF 50 védelmet nyújt. Az ujjak különlegesek egy hagyományos nyári napvédő trikóhoz képest, mivel nagyon könnyűek és rugalmasak, így nem nehezítenek el, miközben az UV-sugarak 97%-át blokkolják (UPF 30). A Prologo 7 hosszú ujjú trikó a hűvös tavaszi és őszi napokra is remek mez. Egy nehezebb alapréteggel 15°C alatt is használhatod, ez alatti hőmérséklet esetén pedig adj hozzá egy mellényt is, hogy a határait még jobban ki tudd tolni.
  • CASTELLI LAST LEG White baseball sapka futáshoz

    13.890 Ft 11.990 Ft
    -1.900 Ft
    1 db raktáron
    Könnyű futósapka edzéshez és versenyzéshez
    Perforált oldalsó panelek a jobb szellőzésért
    Pehelykönnyű és gyorsan száradó
    Puha izzadságpánt
    Tépőzáras pánt az illeszkedés beállításához
    Nyomtatott skorpió logó és Castelli felirat
    100% poliészter
    Súly: 80g
  • CASTELLI SANREMO 4.1 SPEED SUIT Light Black L rövid egyberuha

    90.900 Ft 56.490 Ft
    -34.410 Ft
    2 db raktáron
    A Sanremo Speed Suit forradalmasította a profi versenyzők öltözködését, amikor 2011-ben feltaláltuk, és még mindig meglepődünk, hogy minden más gyártó egyszerűen lemásolta a Sanremo elülső nyílását, ahelyett, hogy megpróbált volna valami eredetivel előállni. Bár az elülső nyílás a leglátványosabb egyedi jellemző, minden más részleten is dolgoztunk, hogy ez legyen a tökéletes versenyruha. A CFD-alapú varrásunknak és a szélcsatornában kiválasztott anyagoknak köszönhetően aero. 

    Kényelmes, köszönhetően a testhezálló anyagoknak, amelyek szárazabban és hűvösebben tartanak, mint a más cégek által használt egyszerű Lycra® anyagok. A ruha alsó része a Free Aero Race 4 bibshortunk, így ez a legkényelmesebb ruhánk a leghosszabb, legkeményebb versenynapokra. Az új szövetek és varratelhelyezés mellett a zsebeken is dolgoztunk, hogy azok még jobban megfeleljenek a versenyzéshez. A jobb aerodinamika érdekében kissé keskenyebbek, de a három kicsi zseb helyett most két nagy zseb van, így könnyebben hozzáférhetsz hozzájuk versenyzés közben. A 2021-es év újdonsága, hogy a Sanremo Speed Suit Castelli kollekciós változata festett szövetből készült, nem pedig szublimációs nyomtatással, mint amit a profik használnak. A színek gazdagabbak és telítettebbek, így még jobban nézel ki, mint egy profi.
Az oldal tetejére
Close menu
Weboldalunk használatával jóváhagyod a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.Ezzel segíted a munkánkat!